تاریخچه

چاپ مقاله

شرکت داروسازی آفاشیمی، زیرمجموعه بزرگترین هولدینگ خصوصی صنایع دارویی کشور، هولدینگ نوفیکو، فعالیت تجاری خویش را با هدف تولید و عرضه محصولات سلامت محور از سال ۱۳۵۷ با تولید محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز نموده و تا سال ۱۳۸۰ در آن صنعت به فعالیت پرداخت. پس از آن، با توجه به نیاز جامعه به محصولات باکیفیت دارویی، طی توسعه ای همه جانبه، از نیروی متخصص و مجرب، ماشین آلات مدرن كمپاني بوش آلمان و همچنین افزایش مساحت و زیربنای تولید و در نهایت، ایجاد یک کارخانه داروسازی، منطبق بر آخرین استانداردهای تولید دارو در جهان، از سال ۱۳۸۶ داروهای آنتی بیوتیک خوراکی در گروه سفالوسپورین ها و پنی سیلین ها را روانه بازار نمود.

توليد ويالهاي تزريقي در شركت داروسازي آفاشيمي، در سال ۱۳۹۲ با طراحي مورد تایيد نهادهاي بين المللي و معتبرسازي فرايندها مطابق استانداردهاي بين المللي WHO و P.I.C/S در دو گروه ویال های استريل آنتی بیوتیک سفالوسپورین و کارباپنم به بهره برداری رسیده و پس از ۴ سال، با تاسيس بخش هاي توليد ويالهاي استريل غیر آنتي بيوتيك در سال ۱۳۹۶، شركت آفاشيمي بیش از پیش، آماده تامين نيازهاي جامعه پزشكي بوده و همواره در خدمت درمان بيماران عزیز می باشد.

همچنین این شرکت، اخیراً با مطالعه بازار و توسعه خطوط تولید خود، اقدام به اخذ پروانه های جدید جهت تولید محصولات خوراکی غیر آنتی بیوتیک نموده است.

  • تاریخ انتشار : January 4, 2021
  • نظرات : بدون نظر
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :