مسئولیت اجتماعی

چاپ مقاله

ما در شرکت داروسازی آفاشیمی بعنوان یک مجموعه سلامت محور ،همواره در توسعه کسب و کار خود به مسئولیتهای اجتماعی توجه داشته ایم.

ارتقای سلامت،ایمنی و محیط زیست (HSE) مورد تاکید همیشگی ما بوده و خواهد بود.این امر ریشه در اهمیت حفظ سلامت منابع انسانی به طور عام و حراست از منابع دخیل در کسب و کار آفاشیمی به طور ویژه و نیز اهمیت حفاظت از محیط زیست دارد.

یکی از جنبه های حفاظت محیط زیست ،تصفیه فاضلاب ها و کنترل پسماند می باشدما در شرکت داروسازی آفاشیمی از ترکیب چند روش تصفیه فیزیکوشیمیایی، فرایند بیولوژیکی لجن فعال،فرایند هضم بی هوازی با استفاده از پرکننده های ثابت شانه تخم مرغی استفاده می کنیم که مشخصات خروجی فاضلاب قابل قبول و دارای راندمان بالایی از نظر کاهش BOD و COD باشد تا کمترین آسیب را به محیط زیست وارد نماییم.

ما در داروسازی آفاشیمی علاوه بر جنبه های درونی مسئولیت اجتماعی پا فراتر گذاشته و در اواخر اسفند ماه ۹۸ بدنبال پاندمی کرونا ویروس(کووید۱۹)  ،محلول ضدعفونی کننده دست بر پایه الکل را با ترکیبات کامل و با کیفیت و اثربخشی بی نظیر،تولید نموده و در اختیار عموم قرار دادیم تا بتوانیم گامی هر چند کوچک در مسیر سبز سلامت مردم عزیزمان برداریم.

  • تاریخ انتشار : November 2, 2020
  • نظرات : بدون نظر
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :